КЗО "СЗШ № 50" ДМР


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
счетчик посещений
clock for website информер часов на сайт

Кадровий склад КЗО "СЗШ №50" ДМР

Кадровий склад КЗО "СЗШ №50" ДМР

 

№ з/п

П.І.Б  педпрацівника

Посада

Рік атестації

Рішення атестаційної комісії

1.

Арсеньєва Інна Федорівна

Директор

-

-

Вчитель фізики, математики

2017

Вища, учитель-методист

2.

Глінкіна Тамара Іванівна

Заступник з НР

-

-

Вчитель математики

2016

Вища, учитель-методист

3.

Кліценко Ольга Олексіївна

Заступник з НВР

-

-

Вчитель хімії

2019

Вища, старший учитель

4.

Шевченко Людмила Анатоліївна

Вчитель української мови і літератури

2015

Вища, учитель-методист

5.

Хорошко Людмила Олександрівна

Вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури

2019

Вища, учитель-методист

6.

Радіонова Наталія Олександрівна

Вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури

-

-

7.

Кухар Руслана Романівна

Вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури

2018

 

Вища

 

Педагог-організатор

2019

Друга

8.

Дорофєєва Людмила Олександрівна

Вчитель російської мови

2018

Вища, учитель-методист

9.

Шершньова Людмила Кирилівна

Вчитель англійської мови

2017

Вища, учитель-методист

10.

Мельник Ірина Костянтинівна

Вчитель англійської мови

2019

Вища, учитель-методист

11.

Федоренко Валентина Олексіївна

Вчитель математики

2019

Вища, учитель-методист

12.

Довганенко Роман Олександрович

Вчитель історії, правознавства

-

-

13.

Дробот Оксана Юріївна

Вчитель біології, екології, основ здоров’я, Захисту Вітчизни

2017

Вища

14.

Арсеньєв Валерій Анатолійович

Вчитель трудового навчання, фізкультури, Захисту Вітчизни

2016

Вища, старший учитель

15.

Войтко Юлія Вікторівна

Вчитель фізичної культури

2017

Друга

16.

Лисогоря Наталія Миколаївна

Вчитель художньої культури, ОТМ, креслення

2016

11 тарифний розряд, старший учитель

17.

Попко Лариса Євгенівна

Вчитель трудового навчання

2017

11 тарифний розряд, старший учитель

18.

Крошка Ольга Михайлівна

Вчитель музики

2018

11 тарифний розряд

Педагог-організатор

2019

11 тарифний розряд

19.

Павлова Алла Миколаївна

Вчитель початкових класів

2018

Вища, старший учитель

20.

Кірюхіна Лариса Михайлівна

Вчитель початкових класів

2018

Вища, старший учитель

21.

Чернявська Лідія Олександрівна

Вчитель початкових класів

2019

Вища

22.

Буланова Наталія Василівна

Вчитель початкових класів

2015

11 тарифний розряд, старший учитель

23.

Сліпак Лариса Василівна

Вчитель початкових класів

2016

Вища

24.

Дух Наталія Сергіївна

Вчитель початкових класів

-

-

25.

Мардеросова Лариса Миколаївна

Вчитель початкових класів

2016

Вища, старший учитель

26.

Єрмакова Ірина Володимирівна

Вчитель початкових класів

2016

Перша

 

27.

Гула Крістіна Олексіївна

Вихователь ГПД

2016

11 тарифний розряд

 

28.

Дідук О.В.

Вихователь ГПД

-

-